Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Про нас / Сервіси

Клієнти Publicity Creating отримують повний комплекс послуг у галузі стратегічних комунікацій та PR - від розробки стратегії до підготовки звіту.

Але робота із професійною командою відрізняється наявністю додаткових сервісів, що створюють позитивну та конструктивну атмосферу, сприяють  не тільки високій ефективності, а й зручності самого процесу обслуговування для клієнта. Кілька прикладів.

Прозора система звітності, що впроваджена у компанії, дозволяє в будь-який час отримати інформацію про реальний стан справ клієнта (кількість отриманих публікацій, статус по проектам, тощо).

Відповідь на будь-яке своє питання клієнт отримує у строк не більше доби.

До звіту входять не тільки копії чи оригінали публікацій, підготовлені документи, фото та відеоматеріали, а й статистика та аналітика, представлена у діаграмах та графіках.

За необхідності, для співробітників клієнта  проводяться  спеціальні семінари-тренінги.

Керівники компанії завжди доступні для клієнтів, у тому числі у термінових ситуаціях, а також під час планового консалтингу.

Інші структури Publicity Group надають професійні консультації та приймають участь у проектах. Наприклад, Інформаційно-аналітичний центр Publicity, здійснює моніторинг, контент-аналіз, проведення опитувань, в той час як івент-відділ  організовує інсентів-тури, корпоративні поїздки. 

З нами справді надійно і зручно!

11.07.2018
Служба аналітики та моніторингу долучається до обслуговування всіх наших клієнтів
29.06.2018
За 20 років багато клієнтів надали агенції рекомендації
28.02.2018
Яка мова може стати головною міжнародною замість англійської та чому?