Адреса:
Україна, Київ

E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Про нас / Сервіси

Клієнти Publicity Creating отримують повний комплекс послуг у галузі стратегічних комунікацій та PR - від розробки стратегії до підготовки звіту.

Але робота із професійною командою відрізняється наявністю додаткових сервісів, що створюють позитивну та конструктивну атмосферу, сприяють  не тільки високій ефективності, а й зручності самого процесу обслуговування для клієнта. Кілька прикладів.

Прозора система звітності, що впроваджена у компанії, дозволяє в будь-який час отримати інформацію про реальний стан справ клієнта (кількість отриманих публікацій, статус по проектам, тощо).

Відповідь на будь-яке своє питання клієнт отримує у строк не більше доби.

До звіту входять не тільки копії чи оригінали публікацій, підготовлені документи, фото та відеоматеріали, а й статистика та аналітика, представлена у діаграмах та графіках.

За необхідності, для співробітників клієнта  проводяться  спеціальні семінари-тренінги.

Керівники компанії завжди доступні для клієнтів, у тому числі у термінових ситуаціях, а також під час планового консалтингу.

Інші структури Publicity Group надають професійні консультації та приймають участь у проектах. Наприклад, Інформаційно-аналітичний центр Publicity, здійснює моніторинг, контент-аналіз, проведення опитувань, в той час як івент-відділ  організовує інсентів-тури, корпоративні поїздки. 

З нами справді надійно і зручно!

28.07.2023
Як створити прес-службу підприєства в оптимальний спосіб. 
18.04.2023
Новий актуальний семінар-тренінг від Publicity Creating
15.12.2022
Новий продукт - Етична PR експертиза
Обговорення