Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Про нас / Сервіси

Клієнти Publicity Creating отримують повний комплекс послуг у галузі стратегічних комунікацій та PR - від розробки стратегії до підготовки звіту.

Але робота із професійною командою відрізняється наявністю додаткових сервісів, що створюють позитивну та конструктивну атмосферу, сприяють  не тільки високій ефективності, а й зручності самого процесу обслуговування для клієнта. Кілька прикладів.

Прозора система звітності, що впроваджена у компанії, дозволяє в будь-який час отримати інформацію про реальний стан справ клієнта (кількість отриманих публікацій, статус по проектам, тощо).

Відповідь на будь-яке своє питання клієнт отримує у строк не більше доби.

До звіту входять не тільки копії чи оригінали публікацій, підготовлені документи, фото та відеоматеріали, а й статистика та аналітика, представлена у діаграмах та графіках.

За необхідності, для співробітників клієнта  проводяться  спеціальні семінари-тренінги.

Керівники компанії завжди доступні для клієнтів, у тому числі у термінових ситуаціях, а також під час планового консалтингу.

Інші структури Publicity Group надають професійні консультації та приймають участь у проектах. Наприклад, Інформаційно-аналітичний центр Publicity, здійснює моніторинг, контент-аналіз, проведення опитувань, в той час як івент-відділ  організовує інсентів-тури, корпоративні поїздки. 

З нами справді надійно і зручно!

13.01.2020
Знатний Мед сотрудничает с Publicity Creating уже 7 лет
23.12.2019
Пресс-мероприятия окупают себя практически всегда
2.12.2019
Publicity Creating подытожило статистику обращений за три квартала