Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Консалтинг

Всі вже звикли до консалтингу з боку юристів чи аудиторів, а останнім часом консалтинг у галузі PR також стає все більш затребуваним. 

У Publicity Creating консалтинг є невід'ємною частиною абонентського обслуговування наших клієнтів.

Для інших компаній та окремих осіб  практикується погодинний консалтинг.

Основні мотиви звернення за консультацією до Publicity Creating -

- потреба у незалежній оцінці ситуації

- потреба у професійній пораді

- нестача часу, рівня компетенцій власних співробітників для розробки необхідних програм та здійснення потрібних кроків

- складність та/або висока важливість питання

- кризові ситуації.

Ми здійснюємо експертний   і  процесний (супроводження певного процесу протягом певного періоду) консалтинг перших осіб і топ-менеджерів компаній, підприємств та організацій. 

Консультації охоплюють широкий спектр стратегічних й тактичних питань у галузі комунікацій, репутації та іміджу, інформаційної політики, зв'язків із ключовими аудиторіями громадськості.

Надаючи професійні послуги у галузі PR-консалтингу, наші фахівці охоплюють суміжні напрямки - насамперед, маркетинг, стратегічний менеджмент, які тісно пов'язані із просуванням та маркетинговими комунікаціями.

Особливе місце належить антикризовому консалтингу (консалтинг під час виникнення кризових ситуацій, в тому числі у разі появи/існування загрози появи негативної інформації у ЗМІ, Інтернеті та соц.мережах).

Антикризовий PR консалтинг відрізняється оперативністю і точністю оцінки ситуації, наданням конкретних рекомендацій, і швидким професійним реагуванням (за дорученням замовника) - наприклад, організація прес-конференції, підготовка заяви для ЗМІ, нейтралізація негативу в Інтернеті та інші методи, в залежності від суті ситуації, строків та бюджету.

Неодмінною умовою професійного консалтингу є збереження повної конфіденційності.

Наш консультаційний PR кабінет - це місце, де Ви завжди знайдете розуміння, отримаєте точний "діагноз" та найбільш оптимальний "рецепт" вирішення своїх питань.

13.03.2019
Участниками семинара станут проектировщики промышленных объектов
25.10.2018
Які тенденції на ринку PR комунікацій проявились восени 2018 року?