Адреса:
Україна, Київ

E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Консалтинг

Всі вже звикли до консалтингу з боку юристів чи аудиторів, а останнім часом консалтинг у галузі PR також стає все більш затребуваним. 

У Publicity Creating консалтинг є невід'ємною частиною абонентського обслуговування наших клієнтів.

Для інших компаній та окремих осіб  практикується погодинний консалтинг.

Основні мотиви звернення за консультацією до Publicity Creating -

- потреба у незалежній оцінці ситуації

- потреба у професійній пораді

- нестача часу, рівня компетенцій власних співробітників для розробки необхідних програм та здійснення потрібних кроків

- складність та/або висока важливість питання

- кризові ситуації.

Ми здійснюємо експертний   і  процесний (супроводження певного процесу протягом певного періоду) консалтинг перших осіб і топ-менеджерів компаній, підприємств та організацій. 

Консультації охоплюють широкий спектр стратегічних й тактичних питань у галузі комунікацій, репутації та іміджу, інформаційної політики, зв'язків із ключовими аудиторіями громадськості.

Надаючи професійні послуги у галузі PR-консалтингу, наші фахівці охоплюють суміжні напрямки - насамперед, маркетинг, стратегічний менеджмент, які тісно пов'язані із просуванням та маркетинговими комунікаціями.

Особливе місце належить антикризовому консалтингу (консалтинг під час виникнення кризових ситуацій, в тому числі у разі появи/існування загрози появи негативної інформації у ЗМІ, Інтернеті та соц.мережах).

Антикризовий PR консалтинг відрізняється оперативністю і точністю оцінки ситуації, наданням конкретних рекомендацій, і швидким професійним реагуванням (за дорученням замовника) - наприклад, організація прес-конференції, підготовка заяви для ЗМІ, нейтралізація негативу в Інтернеті та інші методи, в залежності від суті ситуації, строків та бюджету.

Неодмінною умовою професійного консалтингу є збереження повної конфіденційності.

Наш консультаційний PR кабінет - це місце, де Ви завжди знайдете розуміння, отримаєте точний "діагноз" та найбільш оптимальний "рецепт" вирішення своїх питань.

28.07.2023
Як створити прес-службу підприєства в оптимальний спосіб. 
18.04.2023
Новий актуальний семінар-тренінг від Publicity Creating
15.12.2022
Новий продукт - Етична PR експертиза
Обговорення