Адреса:
Україна, Київ

E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Про нас / Результати

В результаті співпраці із  Publicity Creating клієнт отримує конкретні репутаційні та/або маркетингові результати.

Як це відбувається?

Інформуючи та переконуючи цільові аудиторії громадськості, ми поступово формуємо (або змінюємо)  їх думку, ставлення до компанії, продукції чи бренду. Це, у свою чергу, змінює поведінку аудиторії в бажаному для клієнта напрямку.

Наприклад,  внаслідок роботи із споживачами чи  партнерами, збільшуються продажі та частка ринку. 

Зміцнюючи лояльність партнерів по маркетинговому ланцюжку, аргументуючи ціну, інформуючи про переваги продукції, ми також сприяємо збільшенню продажів. 

Проводячи тренінги та корпоративні заходи для співробітників компанії, ми сприяємо зміцненню командного духу, згуртованості та лояльності колективу до компанії - звичайно, це також впливає на ефективність роботи клієнта.

 А результатом роботи із державними структурами та громадськими організаціями є встановлення контактів та лобіювання інтересів.

Щодо ЗМІ, то основним результатом роботи із цією аудиторією буде  висвітлення подій компанії, донесення ключових повідомлень до ЦА, збільшення публікацій із згадуванням компанії, формування інтересу з боку ЗМІ та пулу лояльних журналістів.

У соціальних мережах результатами є, наприклад,  залучення великої аудиторії фанів, налагодження зворотнього зв'язку із споживачами, лояльність до бренду та інше.  

На початку співпраці ми можемо обговорити критерії оцінки ефективності  роботи, які важливі саме для Вас.

28.07.2023
Як створити прес-службу підприєства в оптимальний спосіб. 
18.04.2023
Новий актуальний семінар-тренінг від Publicity Creating
15.12.2022
Новий продукт - Етична PR експертиза
Обговорення