Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / відео / Ми вирішуємо завдання з комфортом для клієнта: підсумки 2 етапу маркетингової програми Publicity Creating
12 Липня 2011

 

На початку липня компанією стратегічних комунікацій Publicity Creating підведено підсумки 2 кварталу 2011 року, який збігся з другим етапом маркетингової програми 2011 «Ми вирішуємо завдання з комфортом для клієнта».В рамках 2 етапу маркетингової програми проведена активна робота над подальшим підвищенням якості обслуговування клієнтів компанії. Зокрема, з цією метою проведена стратегічна сесія, яка відбулася в п'ятизірковому готелі «Хаятт». В ході сесії було знайдено нові підходи та вдосконалено стандарти обслуговування клієнтів. Зокрема, зроблено важливі кроки в реалізації стратегій оптимізації всіх комунікацій між компанією і клієнтами, оперативного реагування на побажання клієнтів і т.д. Поліпшення якості сервісу торкнулося всіх без винятку підрозділів та служб агентства.
            Підсумки такої роботи не змусили себе довго чекати: протягом 2 кварталу 2011 року Publicity Creating було реалізовано ряд успішних проектів, у тому числі – для нових клієнтів компанії. 
            Так, 10 червня, у київському бізнес-центрі «Парус», за активної PR-підтримки Publicity Creating успішно пройшов технічний семінар для проектувальників і фахівців кліматичного ринку, організований компанією «Ліконд», офіційним партнером ТМ HOVAL (Ліхтенштейн) в Україні. 
           Сервіс, наданий клієнту під час організації технічного семінару (включаючи самостійне запрошення частини представників проектних організацій на захід), настільки припав до душі представникам ТМ HOVAL, що компанією було прийнято рішення продовжити співпрацю з Publicity Creating вже в новому проекті. Він був реалізований негайно: вже на початку липня в інформагентстві УНІАН відбулася прес-конференція «Енергозберігаюча промислова вентиляція: нові перспективи» за участю президента групи компаній HOVAL Пітера Фріка, який спеціально прибув для участі у заході в Україну з міста Вадуц (Ліхтенштейн).
            Інший успішний захід, організований Publicity Creating у 2 кварталі – спільна прес-конференція трьох великих брендів: «Ельдорадо», «Альфа-Банк» і «VISA». Захід на тему «Перспективи і тенденції споживчого кредитування в Україні: вихід на ринок платіжної картки нового типу» відбувся в ІА УНІАН і привернув до себе увагу близько 30 представників ЗМІ, включно з телеканалами. 
            Всі згадані заходи відбулися в літній період, коли, як відомо, загальна бізнес-активність зменшується, а ризики (наприклад, за таким показником, як відвідуваність заходів) збільшуються. Тим не менш, співробітники Publicity Creating приклали всі зусилля для надання послуг високої якості, і результати цих зусиль повністю задовольнили клієнтів.
 

28.02.2018
Яка мова може стати головною міжнародною замість англійської та чому?
31.01.2018
За цей час клієнтами Publiciy Creating стали понад 500 компаній
15.01.2018
Publicity Creating накоплен большой опыт разработки эффективных стратегий в области PR коммуникаций