Адреса:
Україна, Київ

E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / реалізовані проекти / Publicity Creating реалізувала комплексну інформаційну програму для ТМ ColorWay
26 Січня 2010
 

У 2009 році Publicity Creating реалізувала комплексну інформаційну програму для компанії „Рубін” – ексклюзивного постачальника сумісних витратних матеріалів ТМ ColorWay в Україну.У 2009 році Publicity Creating реалізувала комплексну інформаційну програму для компанії „Рубін” – ексклюзивного постачальника сумісних витратних матеріалів ТМ ColorWay в Україну.

Програма була спрямована як на широку громадськість, так і на цільові групи спеціалістів: партнерів і журналістів.

Програмою було передбачено написання й розміщення статей у спеціалізованій пресі, написання й поширення прес-релізів, а також проведення спеціальних заходів для ЗМІ і партнерів.

Усього впродовж 2009 року було підготовлено 11 статей про продукцію і 50 прес-релізів. За підсумками року, про ТМ ColorWay вийшло понад 1 100 публікацій. Також було проведено два заходи для преси – прес-конференція та круглий стіл.

Компанією „Рубін” також проводилося активне інформування партнерів про новинки продукції шляхом організації 15 технічних семінарів у всіх регіонах України.

Як зазначив генеральний директор компанії Publicity Creating Валерій Курейко: „Інформаційна програма, реалізована для ТМ ColorWay, вивела цю торгову марку в інформаційні лідери українського ринку витратних матеріалів, сформувала імідж якісної і доступної за ціною продукції. Що сприяло зміцненню відносин з партнерами і подвійному збільшенню продажів”.
 

15.12.2022
Новий продукт - Етична PR експертиза
5.09.2022
Прийнято програму по роботі з клієнтами на 2022-2023 р.р.
5.04.2022
Чому одному бренду може бути вигідно просувати усю товарну категорію
Обговорення