Адреса:
Україна, Київ

E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / реалізовані проекти / Підсумки медіа-туру Publicity Creating по ключових регіонах України
4 Червня 2007

Завершився медіа-тур Publicity Creating по ключових регіонах України. Тур проходив в червні-липні 2007 р. в п'яти  містах (Донецьк, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв), де відбулися круглі столи  за участю місцевої влади (представники облдержадміністрації, мерії), великих підприємств, громадських організацій і регіональних ЗМІ.Завершився медіа-тур Publicity Creating по ключових регіонах України. Тур проходив в червні-липні 2007 р. в п'яти  містах (Донецьк, Харків, Львів, Одеса, Миколаїв), де відбулися круглі столи  за участю місцевої влади (представники облдержадміністрації, мерії), великих підприємств, громадських організацій і регіональних ЗМІ.

 

Також в рамках туру відбулися конференц-зустрічі з PR-фахівцями, на яких обговорювалася ситуація на українському ринку PR.
Основними питаннями обговорення стали: шляхи формування позитивного іміджу, підвищення інвестиційної привабливості міст і регіонів, створення регіональних брендів.


Всього в заходах взяли участь понад 200 чоловік: близько 100 журналістів, більше 70 PR-менеджерів, понад 30 представників державних організацій (чиновників і прес-секретарів державних установ).


Руслана Плис, Управляючий партнер Publicity Creating: "Лейтмотивом зустрічей була думка про необхідність діалогу київських і регіональних піар-фахівців. PR є не тільки в столиці. А всеукраїнські акції потрібно розробляти і проводити обов'язково з урахуванням специфіки регіональних ринків".
 

15.12.2022
Новий продукт - Етична PR експертиза
5.09.2022
Прийнято програму по роботі з клієнтами на 2022-2023 р.р.
5.04.2022
Чому одному бренду може бути вигідно просувати усю товарну категорію
Обговорення