Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / про компанію / Вирішуємо завдання клієнта по-новому: підсумки стратегічної сесії Publicity Creating
24 Січня 2011
 

Протягом січня 2011 року в компанії Publicity Creating відбулася стратегічна сесія, що містила низку тренінгів та практикумів з актуальної тематики, та пройшла під девізом «Ми вирішуємо завдання клієнтів по-новому».Протягом січня 2011 року в компанії Publicity Creating відбулася стратегічна сесія, що містила низку тренінгів та практикумів з актуальної тематики, та пройшла під девізом «Ми вирішуємо завдання клієнтів по-новому».

Мета сесії - запровадження нових методів та підходів до PR-просування клієнтів і підвищення кваліфікаційного рівня персоналу. Потреба у проведенні сесії зумовлена також завершенням кризового періоду та збільшенням кількості клієнтів у компанії.

Серед тематики, що була розглянута та опрацьована фахівцями протягом сесії: «Нове 3D-мислення в PR», «Створення інформаційних ланцюжків», «Новий підхід до прес-подій», «Ефективні методи роботи в Інтернет та соціальних медіа», «Нові канали комунікацій», «П’ятизірковий сервіс для клієнтів» та інші.

Заключне заняття сесії було виїзним і завершилося створенням нових ефективних схем та алгоритмів роботи: як внутрішніх, так і зовнішніх, насамперед, для роботи з клієнтами. В ході сесії із доповідями виступали керівники та провідні фахівці компанії.

«На сьогодні ключовими інструментами в PR окрім текстів та фото, стає Інтернет-відео та коментарі в мережі. Традиційні PR-заходи відходять у минуле, на порядку денному – взаємопроникнення on-line і off-line методів. Компанії хочуть спілкуватись із своїми цільовими аудиторіями напряму, без посередництва ЗМІ, прагнуть побачити конкретний результат від піар-діяльності. Саме у цих напрямках і буде діяти Publicity Creating у 2011 році», - відзначив генеральний директор компанії Валерій Курейко.
 

28.02.2018
Яка мова може стати головною міжнародною замість англійської та чому?
31.01.2018
За цей час клієнтами Publiciy Creating стали понад 500 компаній
15.01.2018
Publicity Creating накоплен большой опыт разработки эффективных стратегий в области PR коммуникаций