Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 381 75 55;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / про компанію / Publicity Creating – лідер рейтингу активності компаній в Інтернет та соцмережах
13 Жовтня 2011

Рейтинги PR-агентств: Компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating здобула 1 місце в рейтингу “Social Media Activity Index 2011”, який було визначено за результатами дослідження, проведеного компанією ММГ Україна наприкінці вересня.Компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating здобула 1 місце в рейтингу “Social Media Activity Index 2011”, який було визначено за результатами дослідження, проведеного компанією Міжнародна Маркетингова Група Україна наприкінці вересня 2011 р. 

В ході дослідження були вивчені корпоративні сайти, блоги і майданчики в популярних соціальних мережах 35-ти компаній, що представляють три напрямки діяльності – банки, FMCG і PR-послуги.
 

Організаторами дослідження було виділено близько 10 параметрів рівня активності компаній в Інтернет та соціальних мережах, серед них, наприклад, регулярність оновлення інформації, використання мультимедійних та інтерактивних форм, кількість «друзів» та фанів. По кожному параметру нараховувалась певна кількість балів, виходячи з кількісних і якісних даних. Власне Рейтинг рівня активності був складений, виходячи з кількості набраних балів за всіма показниками.
 

Як повідомляється на офіційній сторінці результатів дослідження, компанія Publicity Creating посіла перше місце серед PR-агенцій, набравши 32 бали та значно випередивши найближчих конкурентів (всього у рейтингу брали участь 15 агенцій).
 

Цікаво, що показник активності Publicity Creating в Інтернет та соціальних мережах виявився найвищим і у порівнянні з іншими галузями, що вивчались – банки та FMCG-компанії. Найбільше балів тут набрав один з українських банків – 31, що на 1 бал менше, ніж у Publicity Creating.
 

Варто додати, що дослідники ММГ Україна звернули особливу увагу на якісний бік наповнення таких майданчиків Publicity Creating в Інтернет, блогосфері та соціальних мережах:
• Корпоративний сайт
Блог на майданчику Livejournal
• Сторінка у Facebook
Мікроблог в Twitter
• Групав LinkedIn
• Особисті блоги Руслани Плис – управляючого партнера Publicity Creating:  на Ліга.Блоги і  на Корреспондент.Бізнес-блоги.  
 

«Лідерство Publicity Creating в даному рейтингу підтверджує професійне ставлення нашої компанії до PR в Інтернет та соціальних мережах, адже ми виявилися лідерами не лиши по кількісних, але і по якісних показниках. А це означає: компанія, яка досягла такого високого результату в сфері Інтернет-PR для себе, може гарантувати його і для своїх клієнтів» - відзначив Валерій Курейко, генеральний директор компанії Publicity Creating.
 

18.02.2021
We talked to Valeriy Kureyko of Publicity Creating about Strategic Communication and PR. This is what he said about it.
26.03.2020
10 февраля 2020 г. в пресс-центре «Укринформ» состоялась Интернет-конференция
26.03.2020
Роль стратегии в PR возрастет