Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / події / Український PR-альянс прийняв Рекомендації з проведення PR-тендерів
10 Квітня 2009
Рекомендації підготовлено на основі вивчення практичного досвіду проведення тендерів на PR-послуги в Україні, а також міжнародного досвіду.

 На початку квітня 2009 р. Український PR-альянс прийняв "Рекомендації з проведення тендерів на PR-обслуговування".

Рекомендації підготовлено на основі вивчення практичного досвіду проведення тендерів на PR-послуги в Україні, а також міжнародного досвіду. Рекомендації покликані зробити процес організації PR-тендерів більш прозорим, зрозумілим і етичним.

У документі висвітлені всі основні етапи проведення тендерів - від прийняття рішення про організацію тендеру до запрошення учасників, складання брифу, проведення презентацій та визначення переможця.

Рекомендації призначені як для компаній-організаторів, так і для агенцій-учасників тендерів.

Валерій Курейко, Віце-президент PR-альянсу, генеральний директор Publicity Creating, зазначив: "З настанням кризи, кількість тендерів на PR-обслуговування збільшилась. Організатори висувають нові вимоги до агентств, ставлять перед ними складніші завдання. Багато агентств, в свою чергу, готові запропонувати клієнтам більш ефективні рішення, оптимізувати бюджет. Разом з тим, ризики, пов'язані з проведенням фіктивних тендерів, демпінгом з боку окремих агентств, некоректною поведінкою окремих організаторів - посилилися. З метою мінімізації таких ризиків та розвитку цивілізованих відносин між учасниками та організаторами тендерів, сформульовані дані Рекомендації".
 

Текст Рекомендацій можна отримати, звернувшись за адресою info@upra.org.ua

25.10.2018
Які тенденції на ринку PR комунікацій проявились восени 2018 року?
20.08.2018
Обираючи піар агенцію, кожен клієнт визначає для себе певні її характеристики. Агенції, у свою чергу, визначають свої переваги та повідомляють про них. Як зробити, щоб приорітети клієнта та агенства співпадали?
16.08.2018
Каким является «портрет» потенциального клиента на украинском  рынке PR сегодня и какие PR услуги наиболее актуальны? Делимся результатами исследования.