Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 381 75 55;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / відео / Успішна бізнес-осінь: Publicity Creating організовано низку заходів для клієнтів
22 Листопада 2011
 

PR-проекти: Протягом жовтня-листопада 2011 року компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating організувала значну кількість різноманітних заходів для клієнтів.         Протягом жовтня-листопада 2011 року компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating організувала значну кількість різноманітних заходів для клієнтів. Серед них – технічний семінар та семінар-презентація, прес-конференція і круглий стіл, а також цілий ряд онлайн-заходів.

        Зокрема, 28 жовтня в конференц-залі київського Президент Готелю, відбувся Другий спеціалізований технічний семінар для проектувальників і спеціалістів кліматичного ринку, організований Publicity Creating для компанії «Ліконд», офіційного партнера компанії Hoval (Ліхтенштейн) в Україні. На семінарі були присутні більше 100 учасників – значна аудиторія для подібних заходів. Ключові питання, що були розглянуті на семінарі, стосувалися розрахунку і інсталяції децентралізованих установок енергоефективних систем вентиляції, обігріву та охолодження компанії Hoval.

          Менш ніж через тиждень, 3 листопада, в ІА «Інтерфакс-Україна» відбувся круглий стіл «Молочні ріки» обміліли: чим загрожує українцям криза в молочному скотарстві?», організований Publicity Creating для Групи компаній «Biona» – провідного українського виробника біопрепаратів для сільського господарства. У заході взяли участь представники Міністерства аграрної політики і продовольства України та Асоціації виробників молока України. Як показало обговорення, позиція чиновників, виробників і громадських організацій в питаннях подальшого розвитку галузі, щодо важливості використання біопрепаратів у тваринництві для досягнення позитивного економічного ефекту в агро-секторі, збігається. Круглий стіл привернув значну увагу ЗМІ: в залі були присутні більше 40 журналістів – від сільськогосподарських до ділових видань, а також – 5 телеканалів.

        А вже 10 листопада Publicity Creating було організовано прес-конференцію для мережі «ЕКО-маркет», присвячену урочистому нагородженню шкіл-переможниць у рамках соціальної ініціативи «ЕКО-маркет – школам!». Цей прес-захід відвідали представники 7-и телеканалів, а також близько 20 журналістів з інших ЗМІ. Під час прес-конференції заступник голови Київської міськадміністрації Л.М.Новохатько зазначив, що соціально відповідальний бізнес зараз може реально допомогти нашій сфері освіти, прикладом чого є ініціатива мережі «ЕКО-маркет». Інші київські чиновники, присутні на заході, також акцентували на необхідності впровадження подібних довгострокових соціальних програм, які приносять реальну користь суспільству.

         Крім того, фахівці Publicity Creating здійснили онлайн-трансляції на Facebook і Twitter з кожного із згаданих прес-заходів, що дало можливість розширити їхню аудиторію до декількох тисяч чоловік.

         А 19 листопада силами Publicity Creating було проведено онлайн-трансляцію на Facebook, Twitter і ВКонтакте з майстер-класів по фітнесу, які були організовані ТМ Jaffa Viva за участю зіркових тренерів В. Снєжика і К. Блінової.

        За день до цього, 18 листопада 2011, відбувся організований компанією «Ліконд» за підтримки Publicity Creating семінар-презентація систем фільтрації повітря від American Air Filter (AAF), одного з лідерів на світовому ринку фільтрації повітря. У той же день за сприяння Publicity Creating пройшов технічний семінар по чиллерним системам від компанії DAIKIN.

        Окрім цього, за даний період компанія Publicity Creating організувала 2 експертні онлайн-конференції. Під час першої з них – «Торгівля по каталогам: експерти про переваги для споживача» – на запитання користувачів інтернет-порталу «Комсомольська Правда в Україні» відповіла директор компанії «Імідж-клуб» Оксана Костенко. Друга онлайн-конференція, під час якої експертом виступив Олег Нестеров, директор компанії «Lime Systems», провідного розробника програмних продуктів для фінансової сфери, відбулася на порталі «ЛігаБізнесІнформ» і була присвячена проблемам і перспективам українського ринку банківського ПЗ.

 

18.02.2021
We talked to Valeriy Kureyko of Publicity Creating about Strategic Communication and PR. This is what he said about it.
26.03.2020
10 февраля 2020 г. в пресс-центре «Укринформ» состоялась Интернет-конференция
26.03.2020
Роль стратегии в PR возрастет