Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / відео / Гарячий грудень: Publicity Creating реалізовано низку великих заходів
19 Грудня 2011

PR-проекти: У середині грудня 2011 року компанія Publicity Creating організувала ряд значимих заходів для клієнтівУ середині грудня 2011 року компанія Publicity Creating організувала ряд значимих заходів для клієнтів: корпоративний тур для партнерів і співробітників компанії «УРСА», а також дві прес-конференції – для компаній «Lime Systems» і «ЛІКОНД».

Корпоративний тур для компанії «УРСА» відбувся у першій половині грудня у Яремче Івано-Франківської області. Насичена програма туру складалася як із неформальних, та і з ділових заходів. Зокрема, відбулася конференція-презентація нового екологічно чистого продукту URSA GEO. Активний відпочинок включав катання на лижах в Буковелі та пішохідні екскурсії стежками Довбуша. А кульмінацією туру став святковий банкет в супроводі колоритної музики, пісень і танців гуцульського краю а також веселих конкурсів і, звичайно, щедрої української кухні. Зарядившись приємними емоціями, учасники роз'їхалися по Україні – втілювати в життя маркетингові плани компанії «УРСА».

13 грудня 2011 в ІА «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція «Сучасні програмні рішення – важливий чинник конкурентоспроможності українських банків», організована Publicity Creating для компанії «Lime Systems» – одного з лідерів українського ринку банківського ПЗ. Спікери розповіли про роль програмного забезпечення в підвищенні конкурентоспроможності банків та ефективному функціонуванні фінансових установ загалом. Окрім того, експерти назвали головні тенденції кризового і пост-кризового періоду на ринку фінансового ПЗ, а також представили найпопулярніші продукти – на прикладі власних розробок, попит на які значно зріс протягом 2011 року. Publicity Creating забезпечено повний комплекс послуг з організації та проведення цього заходу.

Наступного дня – 14 грудня – в інформаційному агентстві «УНІАН» відбулася прес-конференція «Український кондиціонерний ринок: підсумки-2011 і перспективи розвитку на 2012 рік», організована Publicity Creating для компанії ЛІКОНД – авторизованого торгового партнера корпорації Daikin (Японія), офіційного партнера Hoval (Ліхтенштейн) і AAF International (США) в Україну. У ході прес-заходу була озвучена унікальна інформація по українському і європейському кліматичному ринку, названі основні тенденції та прогнози на 2012 рік.

Обидва прес-заходи привернули увагу представників спеціалізованих і ділових видань, інформаційних агентств, а також телебачення.

 

28.02.2018
Яка мова може стати головною міжнародною замість англійської та чому?
31.01.2018
За цей час клієнтами Publiciy Creating стали понад 500 компаній
15.01.2018
Publicity Creating накоплен большой опыт разработки эффективных стратегий в области PR коммуникаций