Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / угоди / PR-підтрімка інвестицій в український готельний бізнес
10 Вересня 2008

Компанією стратегічних комунікацій Publicity Creating здійснено PR-підтрімку виходу на український ринок Sovereign Hospitality Holdings - міжнародного девелопера,  який планує стати одним з найбільших інвесторів в готельному бізнесі України. Компанією стратегічних комунікацій Publicity Creating здійснено PR-підтрімку виходу на український ринок Sovereign Hospitality Holdings - міжнародного девелопера,  який планує стати одним з найбільших інвесторів в готельному бізнесі України.  Вихід Sovereign Hospitality Holdings на  ринок України відбувається в рамках глобальної стратегії компанії на ринку СНД.


У рамках проекту Publicity Creating провела попередні PR-заходи, що включали інформування ЗМІ, моніторинг та аналіз інформаційного простору, а також  роботу із запитами журналістів. В результаті проведеної роботи були отримані публікації у діловій та спеціалізованій пресі, на провідних інтернет-ресурсах,  а також організовано декілька інтерв'ю.
Sovereign Hospitality Holdings – кувейтська компанія, яка входить до складу M.a. Kharafi Group і спеціалізується на проектах у сфері готельного бізнесу, туризму і нерухомості. Метою компанії є розширення своєї діяльності, за рахунок придбання стратегічних активів, а також фінансування і розвиток проектів у сегменті готельного бізнесу, туризму і нерухомості в світі і, зокрема, в Україні.


Так, розмір інвестицій в будівництво готельних комплексів в Україні може сягнути 1 млрд. дол. США. У будівництво готельних об'єктів в Росії компанія планує інвестувати 1,5 млрд. дол. США, в Казахстані – близько 1 млрд. дол. США, інвестиції плануються також в Азербайджані, Таджикистані та Узбекистані.

28.02.2018
Яка мова може стати головною міжнародною замість англійської та чому?
31.01.2018
За цей час клієнтами Publiciy Creating стали понад 500 компаній
15.01.2018
Publicity Creating накоплен большой опыт разработки эффективных стратегий в области PR коммуникаций