Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / угоди / Список клієнтів Publicity Creating продовжує неухильно зростати
10 Жовтня 2011

PR-угоди: За підсумками 3-го кварталу 2011 р. компанія Publicity Creating уклала низку контрактів з новими клієнтами, а також реалізувала ряд нових проектів для постійних клієнтів.      За підсумками 3-го кварталу 2011 р. компанія Publicity Creating уклала низку контрактів з новими клієнтами, а також реалізувала ряд нових проектів для постійних клієнтів.
      Так, з липня 2011 року компанія Publicity Creating здійснює активну PR-підтримку відпочинково-оздоровчого комплексу «Вернигора» (Трускавець). Для цього клієнта проводяться роботи як в оффлайн-, так і в онлайн-сфері. Зокрема, забезпечено якісний контент, постійну підтримку та розвиток сторінок в популярних соціальних мережах, організовано «під ключ» масштабні фото- і відеосесії санаторію (з подальшим поширенням фото-і відеорепортажів в Інтернет), написано понад 20 різних текстових PR-матеріалів (прес-релізів, статей, заміток і т.д.).
       З серпня 2011 року Publicity Creating співпрацює з ТМ URSA (ізоляційні матеріали від провідного європейського виробника «Uralita Group» (Іспанія). 
       У вересні 2011 року компанія Publicity Creating розпочала комплексний PR-супровід діяльності провідного виробника біопрепаратів для сільського господарства в Україні, групи компаній BIONA. Комунікаційна програма передбачає значний обсяг різноманітних робіт, наприклад, ведення корпоративних блогів і сторінок в соціальних мережах, написання та поширення прес-релізів та статей, організацію прес-заходів з актуальної тематики ринку, PR-супровід заходів для клієнтів та партнерів, розробку спеціальних проектів, щоденний моніторинг, і багато іншого.
       Окрім того, у вересні успішно здійснено ряд нових проектів для постійних клієнтів компанії. Зокрема, в Одесі відбувся технічний семінар, присвячений альтернативним системам опалення DAIKIN Altherma, організований Publicity Creating для європейської штаб-квартири корпорації DAIKIN (Японія) – DAIKIN EUROPE NV.
      Також в цей період відбулася фото-відео-сесія на замовлення «Донецького заводу гірничорятувальної апаратури» під час виставки «Технології захисту - 2011».
      Окрім того, компанія Publicity Creating розпочала реалізацію нової комплексної програми просування першого українського виробника живої косметики ТМ ІRЕN BUKUR на 2011/2012 р.р.
       Також протягом 3-го кварталу тривала активна робота з клієнтами фармацевтичного, будівельного та IT-ринку та зі сфери дистанційної торгівлі.
      Таким чином, період з липня по вересень для Publicity Creating став часом інтенсивної PR-діяльності, реалізації поточних та нових PR-проектів різної тривалості і складності.
 

28.02.2018
Яка мова може стати головною міжнародною замість англійської та чому?
31.01.2018
За цей час клієнтами Publiciy Creating стали понад 500 компаній
15.01.2018
Publicity Creating накоплен большой опыт разработки эффективных стратегий в области PR коммуникаций