Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / угоди / Publicity Creating організовано прес-конференцію для компанії „УКРНЕТ”
10 Червня 2010
 


2 червня в ІА УНІАН відбулася прес-конференція компанії „УКРНЕТ”2 червня в ІА УНІАН відбулася прес-конференція компанії „УКРНЕТ”, на якій було озвучено плани розвитку національного інтернет-порталу UKR.NET на 2010 рік, який має намір стати лідером у якості стартової сторінки в Україні. Організаційну роботу з підготовки заходу виконано Publicity Creating.

Під час прес-конференції, яка викликала великий інтерес з боку ЗМІ, спікери відповіли на питання, котрі безпосередньо стосувалися теми заходу, а також різних аспектів діяльності компанії «УКРНЕТ».

Зокрема, спікери заявили, що для досягнення поставлених завдань вирішено випередити пошукові системи у якості стартової (домашньої) сторінки, оскільки сьогодні 26% українських користувачів Мережі починають використання Інтернету саме з пошуковиків.
Вийти на позиції найбільш популярної стартової сторінки в Україні, випередивши пошуковими, дозволить ціла низка переваг порталу UKR.NET, насамперед той факт, що більшість затребуваних сервісів, які користувачі шукають кожного дня, UKR.NET вже знайшов і зібрав на одній сторінці у зручному форматі.

При цьому цільовою аудиторією кампанії є Інтернет-користувачі у віці 21 – 49 років та офісні працівники.

Як зазначив генеральний директор компанії Publicity Creating Валерій Курейко: „PR є важливою складовою загальної програми комунікацій „УКРНЕТ”, з метою виходу національного інтернет-порталу UKR.NET на позицію найбільш популярної стартової сторінки в Україні. Це по-своєму унікальний проект, адже національний бренд здійснює класичну маркетингову флангову атаку на бренд міжнародний. Ми розуміємо, наскільки амбіційні плани ставить перед собою „УКРНЕТ”, і прагнемо точно потрапити в діапазон його індивідуальних потреб”.
 

28.02.2018
Яка мова може стати головною міжнародною замість англійської та чому?
31.01.2018
За цей час клієнтами Publiciy Creating стали понад 500 компаній
15.01.2018
Publicity Creating накоплен большой опыт разработки эффективных стратегий в области PR коммуникаций