Адреса:
Україна, Київ

E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / угоди / Компанія Publicity Creating підписала угоду із розробником автоматизованих банківських систем «Lime Systems»
16 Серпня 2010

16 серпня 2010 року компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating та провідний український розробник програмного забезпечення для автоматизації банківської діяльності компанія «Lime Systems» (Донецьк) підписали угоду про співпрацю.16 серпня 2010 року компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating та провідний український розробник програмного забезпечення для автоматизації банківської діяльності компанія «Lime Systems» (Донецьк) підписали угоду про співпрацю.

В рамках комунікаційної програми з просування компанії на українському фінансовому та IT-ринку, зокрема, планується підготовка та поширення релізів, статей, новин, проведення заходів.

Компанія «Lime Systems» спеціалізується на розробці, інсталяції та супроводженні систем комплексної автоматизації банківської діяльності, аналітичних фінансових систем, засобів телекомунікацій і спеціалізованих рішень автоматизації.


«Беручи до уваги наш великий досвід на ринку IT в цілому, та у сегменті програмного забезпечення зокрема, можна з упевненістю прогнозувати успішність даного проекту. Також, підписання даного контракту є адекватною реакцією з боку регіональних компаній на впровадження програми 2010 року «Конкретний результат, справедлива ціна». З нашою допомогою клієнти з регіонів України зможуть долучитися до передових комунікаційних технологій, отримати високу якість послуг та покращити свої маркетингові результати» - зазначив генеральний директор Publicity Creating Валерій Курейко.
 

15.12.2022
Новий продукт - Етична PR експертиза
5.09.2022
Прийнято програму по роботі з клієнтами на 2022-2023 р.р.
5.04.2022
Чому одному бренду може бути вигідно просувати усю товарну категорію
Обговорення