Адреса:
Україна, Київ

E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / участь у заходах / Як потрапити у потреби клієнта?
25 Жовтня 2010
 

Як потрапити у потреби клієнта? Питання, яке не дає заснути представникам агентств і відповідь на яке, зокрема, шукали спеціалісти на VI PR-форумі, який нещодавно відбувся в рамках виставки REX 2010.Як потрапити у потреби клієнта? Питання, яке не дає заснути представникам агентств і відповідь на яке, зокрема, шукали спеціалісти на VI PR-форумі, який нещодавно відбувся в рамках виставки REX 2010.

Для того, щоб зрозуміти, як потрапити в потреби клієнта, спеціалістам, насамперед, потрібно розуміти ці потреби як такі.

Про інтереси клієнта і агентства розповіли на третьому блоці VI PR-форуму в рамках виставки REX 2010, тема якого: «Потрапити в потреби клієнта: місія здійсненна. PR як соратник маркетингу».

Так, Валерій Курейко, Президент Українського PR-альянсу, генеральний директор Publicity Creating розповів, як отримати конкретний результат від роботи з PR-агентством. На його думку, результати будуть вагомими, якщо і клієнт, і агенція, спрямовують свої зусилля на досягнення показників у сфері маркетингу. Вартість піар-послуг, на думку Валерія Курейка, не повинна бути ні «низькою», ні «високою», а повинна бути «справедливою». Тобто, такою, що дозволяє агентству виконати задачі клієнта, а клієнту – отримати вказані послуги та результати за прийнятною для нього ціною.

Дана тема викликала резонанс, про що свідчить активна реакція публіки.

Визначною рисою форуму були кейси з інформацією про нещодавно реалізовані в Україні PR-проекти. Практичний досвід просування конкретних брендів був особливо цікавим та корисним для учасників форуму, серед яких зокрема були присутні маркетологи, PR-менеджери та бренд-менеджери.

Під час обговорення спікери, гості та учасники форуму підняли чимало актуальних питань взаємовідносин клієнтів і агенцій, в тому числі чіткість постановки задач з боку клієнта, якість обслуговування з боку агенцій та кваліфікацію персоналу з обох сторін.
 

15.12.2022
Новий продукт - Етична PR експертиза
5.09.2022
Прийнято програму по роботі з клієнтами на 2022-2023 р.р.
5.04.2022
Чому одному бренду може бути вигідно просувати усю товарну категорію
Обговорення