Адреса:
Україна, Київ

E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / участь у заходах / Відбулося засідання Українського PR-альянсу
6 Жовтня 2009
 

1 жовтня 2009 р., в готелі «Інтерконтиненталь» відбулося засідання Українського PR-альянсу (UPRA). Основними темами обговорення стали підсумки V PR-форуму і тенденції на українському ринку PR.1 жовтня 2009 р., в готелі «Інтерконтиненталь» відбулося засідання Українського PR-альянсу (UPRA). Основними темами обговорення стали підсумки V PR-форуму і тенденції на українському ринку PR.

Підводячи підсумки PR-форуму, який відбувся 30 вересня 2009 р., в рамках виставки REX 2009, Президент UPRA Валерій Курейко, зокрема, зазначив: «PR-форум відбувся, залучив близько 300 учасників - і це само по собі вже успіх. Такого розмаїття форматів, як цього року, на форумі ще не було. Найголовніше – спікери і учасники говорили не про кризу, а про вихід з неї, про роботу в посткризових реаліях. Піднімалися актуальні, гострі теми, і вони відкрито обговорювалися. Я упевнений, що форум активно сприяє подоланню кризових явищ і консолідацію галузі, спрямовує активних операторів ринку, фахівців на новий виток розвитку PR-індустрії в Україні. Галузь рухається далі, і в цілому, найгірше вже позаду».

Члени UPRA обговорили поточні тенденції українського ринку: ситуацію з тендерами на PR-обслуговування, цінову політику агенцій, можливості аутсорсингу PR-послуг. За результатами обговорення було прийнято Резолюцію. Також уточнювалися плани роботи Українського PR-альянсу до кінця 2009 року.
 

15.12.2022
Новий продукт - Етична PR експертиза
5.09.2022
Прийнято програму по роботі з клієнтами на 2022-2023 р.р.
5.04.2022
Чому одному бренду може бути вигідно просувати усю товарну категорію
Обговорення