Телефон:
+38 (044) 390 07 29
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4,
БЦ "Регус Горизонт Парк", 2 поверх
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / участь у заходах / Піднімемо PR в Україні силами студентської молоді: нова номінація Українського Студентського фестивалю Реклами
27 Вересня 2008

В програмі Творчого конкурсу п'ятого Українського Студентського Фестивалю Реклами з'явилася нова номінація - Public Relations.  В програмі Творчого конкурсу п'ятого Українського Студентського Фестивалю Реклами з'явилася нова номінація - Public Relations.   


Цілі проведення Творчого конкурсу в номінації "PR" наступні:
- сприяти інформуванню студентської аудиторії про ефективні PR -технології, знайомству з PR-інструментами, методами і підходами, використовуваними у сфері зв'язків з громадськістю в Україні. Залучення студентів до суспільно значимих процесів, пов'язаних з PR,
- підтримка молодих талановитих студентів   
– майбутніх фахівців у сфері PR і інших маркетингових комунікацій.  У номінації "PR" розглядаються роботи студентів з тематики "зв'язки з громадськістю", виконані згідно бріфа і  подані на конкурс, у відповідності з умовами оргкомітету Фестивалю.  


Бріф для конкурсу в даній номінації був розроблений спільно з компанією стратегічних комунікацій Publicity Creating. Учасникам фестивалю пропонуються на вибір дві теми для робіт: позитивний міжнародний імідж України і позитивний імідж свого города/області/регіона.

 

20.04.2017
Чи варто проводити моніторинг Інтернет та ЗМІ постійно? І що робити з даними, які отримані?
16.03.2017
Новое применение привычных инструментов - отличная маркетинговая стратегия. Пример - шуруповерт IXO BOSCH. 
17.11.2016
Руководство требует писать о продуктах и преимущества, а пользователи хотят шуток и котиков.  Как найти "золотую середину"?