Адреса:
Україна, Київ

E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / реалізовані проекти / Publicity Creating реалізовано активності для компанії «Ліконд»
9 Березня 2011
 

У рамках програми "Ми вирішуємо завдання клієнта по-новому», в січні-лютому 2011 р. для офіційного торгівельного партнера DAIKIN в Україну компанії «Ліконд» було реалізовано дві великі активності, які вирішили низку важливих завдань.У рамках програми "Ми вирішуємо завдання клієнта по-новому», в січні-лютому 2011 р. для офіційного торгівельного партнера DAIKIN в Україну компанії «Ліконд» було реалізовано дві великі активності, які вирішили низку важливих завдань.

25 січня 2011 відбувся прес-ланч за підсумками конкурсу «Свіжа думка 2010» на кращий статейний матеріал з тематики «кондиціонування, вентиляція, створення клімату». Цей конкурс триває вже 7 років, будучи найбільш «довгограючим» конкурсом на українському медійному ринку.

Основна група завдань, які вже кілька років вирішуються за допомогою цього конкурсу, лежить у площині зв'язків зі ЗМІ. Це і підтримка відносин з пулом профільних журналістів, і просування в ЗМІ тематики «кондиціонування, вентиляція», і залучення уваги журналістів до цієї теми.

А в кінці лютого була проведена іміджева сюжетна фотосесія топ-менеджменту компанії «Ліконд». Ця, вже традиційна, активність була покликана оновити візуальну складову в програмі просування компанії, яка святкує в 2011 році 10 років.

Регулярне оновлення фото-та відеоряду - дуже важливий фактор успішного PR компанії. Варто відзначити, що на даний момент всі клієнти Publicity Creating мають у програмі просування візуальну складову - відео-сюжети різної спрямованості і фоторепортажі.

15.12.2022
Новий продукт - Етична PR експертиза
5.09.2022
Прийнято програму по роботі з клієнтами на 2022-2023 р.р.
5.04.2022
Чому одному бренду може бути вигідно просувати усю товарну категорію
Обговорення