Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 381 75 55;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / реалізовані проекти / Підтримка партнерської програми філії ebm-papst в Україні
10 Березня 2010
 

У 2009 році компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating реалізувала партнерську програму для філії німецької компанії ebm-papst в Україні.У 2009 році компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating реалізувала партнерську програму для філії німецької компанії ebm-papst в Україні. Програма була направлена на зміцнення стосунків із партнерами компанії, пошук нових клієнтів та партнерів, а також допомога вже існуючим у веденні бізнесу.

В рамках цієї програми спеціалісти Publicity Creating висвітлювали усі партнерські заходи, що проводилися ebm-papst в Україні, у друкованих та Інтернет-ЗМІ.
Наприклад, Publicity Creating було висвітлено у прес-релізах такі заходи, як технічні семінари «ЕБМ-Папст Україна» на тему «Підвищення ефективності продажу устаткування на основі ЕС-техніки» для компаній «ПВК», «Вентиляційні системи» і «Вентсервіс».

Також, у 2009 році Publicity Creating висвітлювало у ЗМІ приїзд вищого керівництва групи компаній ebm-papst. У Києві вперше побував голова ради директорів групи ebm-papst пан Ганс Йохен Байльке.

Окрім цього, Publicity Creating активно висвітлювала у ЗМІ тему укріплення зв’язків філії ebm-papst в Україні із вітчизняними ВНЗ, що випускають фахівців для енергетичного, опалювального і вентиляційного ринків.

Всього було отримано понад 180 публікацій про різні аспекти роботи із партнерами філії еbm-papst в Україні.

Як відзначив генеральний директор компанії Publicity Creating Валерій Курейко: «На PR ринку в секторі B2B наша компанія займає провідні позиції. Наші фахівці дуже чітко працюють із ключовими аудиторіями, насамперед дилерами та партнерами, а також ЗМІ Поставлені клієнтом завдання були повністю виконані, а наша робота в цілому сприяла збільшенню обсягів продаж, зростанню кількості клієнтів та розвитку репутації еbm-papst на будівельному ринку України».

 

18.02.2021
We talked to Valeriy Kureyko of Publicity Creating about Strategic Communication and PR. This is what he said about it.
26.03.2020
10 февраля 2020 г. в пресс-центре «Укринформ» состоялась Интернет-конференция
26.03.2020
Роль стратегии в PR возрастет