Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 381 75 55;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / реалізовані проекти / Мерія Миколаєва готова до активного формування позитивного іміджу міста та області
16 Червня 2007

16 липня у Миколаєві відбувся круглий стіл "Роль PR  у формуванні інвестиційної привабливості та позитивного іміджу Миколаїва та області". У заході, організованому за ініціативою  Publicity Creating, прийняли участь перші особи міста, керівники громадських організацій, представники великих миколаївських підприємств та журналісти регіональних ЗМІ.16 липня у Миколаєві відбувся круглий стіл "Роль PR  у формуванні інвестиційної привабливості та позитивного іміджу Миколаїва та області". У заході, організованому за ініціативою  Publicity Creating, прийняли участь перші особи міста, керівники громадських організацій, представники великих миколаївських підприємств та журналісти регіональних ЗМІ. 


Міський голова Миколаєва Володимир Чайка у вступному слові підкреслив важливість позитивного іміджу для економічного розвитку міста і області в цілому, розказав про реальні кроки муніципальної влади по налагодженню контактів із зарубіжними країнами по різним напрямкам співробітництва.


Генеральний директор Publicity Creating Валерій Курейко підкреслив, що до формування іміджу регіону необхідно залучати громадські організації та незалежний PR-фахівців. Особливо потрібно залучати великі підприємства, що є регіональними лідерами. Адже у хорошій репутації міста та області зацікавлені усі. Першими кроками може бути створення робочої групи та громадської ради по формуванню позитивного іміджу Миколаївської області.
 

5.04.2022
Чому одному бренду може бути вигідно просувати усю товарну категорію
15.02.2022
кризовий та пост-кризовий період є хорошим часом для початку бізнесу
12.01.2022
«Продвижение в условиях реконцепции и реновации».