Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / реалізовані проекти / Минуло понад два роки з моменту відкриття ОptimaHouse
25 Жовтня 2017
 

Проект OptimaHouse викликав великий інтерес громадськостіМинуло понад два роки з моменту урочистого відкриття ОptimaHouse - першого в Україні серійного енергоефективного заміського будинку, який був створений на основі європейських концепцій «Мультткомфортний дім» і «Активний дім», і спеціально адаптований для українського ринку.

Досягнуті показники енергоефективності не лише підтвердили попередні прогнози і розрахунки, а й перевершили очікування учасників проекту. OptimaHouse - це реальний приклад того, як орієнтація на енергозбереження і екологічність чудово поєднується не тільки з високим рівнем комфорту, але й з економічною вигодою для споживачів.

У вересні 2017 року проект OptimaHouse потрапив в шорт-лист конкурсу Active House Label Award 2017 і був визнаний найкращою спорудою. Тепер в Україні офіційно є 1-й Активний будинок - OptimaHouse.

Як зазначив архітектор проекту Олександр Кучерявий: «Я задоволений показниками, вони повністю підтвердились. Це дозволяє з упевненістю стверджувати, що складання Радару Активного Дому дозволяє збалансувати 9 показників ще на стадії проектування і є дуже ефективним інструментом для створення комфортного, енергоефективного житла».

 Проект OptimaHouse викликав великий інтерес громадськості. Починаючи зі старту будівництва в серпні 2015 року, він незмінно привертав увагу фахівців, державних чиновників, експертів і споживачів. За 2 роки безпосередньо у будинку було проведено понад 70 заходів - семінарів і презентацій для фахівців, тематичних зустрічей для архітекторів і дизайнерів, екскурсій для споживачів і студентів. В цілому, будинок відвідали понад 2500 чоловік. Різні аспекти будівництва і експлуатації OptimaHouse висвітлювались в багатьох публікаціях загальноукраїнських ЗМІ, журналісти спеціалізованих та популярних видань неодноразово виїздили на об'єкт для репортажів і фотосесій.

Publicity Creating співпрацює з проектом OptimaHouse більше 3-х років, виконуючи роботи по організації прес-заходів, підготовки та розповсюдження прес-релізів, проектному консалтингу, відео- і фотозйомці на об'єкті.

 Сьогодні OptimaHouse,  як і раніше,  відкритий для відвідувань. Тут можна отримати консультацію фахівців, ознайомитися з технологіями та обладнанням, що використовується,  і головне - особисто переконатися в комфортності і привабливості сучасного енергоефективного будинку.

    Проект OptimaHouse реалізований 6-ма компаніями: «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна» (ТМ ISOVER, Rigips, Weber), «ВЕЛЮКС Україна» (ТМ VELUX), «ВЕКА Україна» (ТМ VEKA), «Шнейдер Електрік Україна» (ТМ Schneider Electric), «Метротайл-УКРАЇНА» (ТМ Metrotile) і ОК «ЖБК «Доступне житло України» (ТМ Доступне житло). Організатори проекту надали найсучасніші матеріали і рішення для будівництва і оснащення будинку.

      

28.02.2018
Яка мова може стати головною міжнародною замість англійської та чому?
31.01.2018
За цей час клієнтами Publiciy Creating стали понад 500 компаній
15.01.2018
Publicity Creating накоплен большой опыт разработки эффективных стратегий в области PR коммуникаций