Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / реалізовані проекти / ІАЦ Publicity реалізовано соціальний проект з передачі медпрепаратів в дитячі будинки та інформування громадськості про проблеми профілактики і лікування грипу
9 Лютого 2011
Донецк
Донецк
 

Протягом жовтня-грудня 2010 року ІАЦ Publicity було проведено ряд круглих столів, присвячених проблемі захворюваності на грип та лікування ускладнень після хвороби.Протягом жовтня-грудня 2010 року ІАЦ Publicity було проведено ряд круглих столів, присвячених проблемі захворюваності на грип та лікування ускладнень після хвороби. Також, в рамках соціальної ініціативи представництва TEVA в Україні, ІАЦ Publicity була надана інформаційна підтримка благодійної допомоги у дитячі будинки Києва та інших регіонів України.

Серія круглих столів із залученням провідних фахівців-медиків, педіатрів та представників благодійних організацій пройшла в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Львові та Сімферополі. Спектр питань, які розглядалися на заходах, включав проблему профілактики грипу, лікування ускладнень, якості медпрепаратів, а також дуже важливу тему - забезпечення високоефективними препаратами дитячих будинків та установ. Паралельно з проведенням круглих столів для ЗМІ була організована передача ліків в дитячі будинки.

Усього в ході проекту було передано понад 320 упаковок високоякісного антибактеріального препарату, а також подарунки до дитячих установ у Київської області («Отчий дім», «Волошка»), Донецьку (дитячий будинок № 1), Дніпропетровську (дитячий будинок «Сім'я»), Харкові (обласний дитячий будинок «Гармонія»), Львові (дитячий дошкільний будинок № 1), Сімферополі (республіканський будинок дитини «Ялинка») та ін.

Керівник ІАЦ Publicity Руслана Плис зазначає: «Ми дуже раді, що причетні до організації цього проекту. На порозі сезонної епідемії грипу потрібно було привернути увагу ЗМІ та громадськості до важливої проблеми, проінформувати населення про профілактику і лікування ГРВ та ГРВІ. Авторитетні фахівці-медики роз'яснили важливі для кожного споживача аспекти, наприклад, різницю між оригіналами і генериками, антивірусними препаратами та антибіотиками. Була піднята тема якості та безпеки лікарських засобів. Педіатри дали свої рекомендації щодо застосування антибіотиків у дітей. Але головне - тепер кожен з вихованців дитбудинків, куди, за допомогою регіональних благодійних фондів, були передані медпрепарати від компанії TEVA - забезпечений високоефективними ліками, на випадок захворювання бронхітом, пневмонією, у разі ускладнень грипу. Це і було метою проекту».

 

28.02.2018
Яка мова може стати головною міжнародною замість англійської та чому?
31.01.2018
За цей час клієнтами Publiciy Creating стали понад 500 компаній
15.01.2018
Publicity Creating накоплен большой опыт разработки эффективных стратегий в области PR коммуникаций