Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / про компанію / Publicity's Thirteen: компанії Publicity Creating виповнилося 13 років
25 Січня 2011
 

21 січня 2011 р. компанії стратегічних комунікацій Publicity Creating виповнилося 13 років. За минулий рік Publicity Creating вийшла з кризи, збільшила кількість своїх клієнтів удвічі і розширила штат.



21 січня 2011 компанії стратегічних комунікацій Publicity Creating виповнилося 13 років. Всупереч забобонам, це число стало щасливим для компанії та її співробітників: так, за минулий рік Publicity Creating вийшла з кризи, збільшила кількість своїх клієнтів удвічі і розширила штат.

За 2010 рік Publicity Creating та іншими структурними підрозділами Publicity Group було успішно реалізовано десятки комплексних проектів на різних ринках - IT, будівельний, фармацевтика, косметика, сільське господарство, освіта, та інші. На ринок були виведені нові актуальні послуги, які відразу ж знайшли відгук у клієнтів. Популярним підрозділом компанії за цей рік стала Internet-PR служба.

Святкування річниці компанії відбулося в суботу, 22 січня. Насичений день розпочався зі стратегічної сесії в заміському комплексі «Villa Vita» під Києвом. На цьому тренінгу фахівці компанії розробили низку ефективних алгоритмів та оптимізованих схем з надання послуг клієнтам, а також нові критерії оцінки якості роботи співробітників компанії.

Після посиленого і креативного «мозкового штурму», пообідавши, дружна компанія Publicity Creating попрямувала до дендропарку «Олександрія», який знаходиться в Білій Церкві. Під час прогулянки по парку, кожен із співробітників розповів про який-небудь з історико-архітектурних пам'яток, подібно до екскурсовода. Це додало прогулянці елементи квесту - адже треба було не тільки розповісти про пам'ятку, але і знайти її по карті. Так що кожен міг блиснути і ерудицією, і винахідливістю.

Надихавшись морозного повітря і помилувавшись зимовим заходом сонця над річкою Рось, колектив відправився в один з заміських ресторанів Києва для святкової вечері, під час якого прозвучало багато добрих побажань і гарних тостів.

Кращий «екскурсовод» і автор кращого тосту отримали в подарунок сувеніри.

Чудово провівши час, задоволена команда Publicity Creating повернулася до Києва, щоб з понеділка з новими силами взятися за роботу.
 

28.02.2018
Яка мова може стати головною міжнародною замість англійської та чому?
31.01.2018
За цей час клієнтами Publiciy Creating стали понад 500 компаній
15.01.2018
Publicity Creating накоплен большой опыт разработки эффективных стратегий в области PR коммуникаций