Телефон:
+38 (044) 390 07 29
+38 (050) 413 42 98;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4,
БЦ "Регус Горизонт Парк", 2 поверх
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / про компанію / Publicity Creating: нова якість роботи – у новому офісі
17 Жовтня 2011
 

PR-адреса: У середині жовтня 2011 р. компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating переїхала в просторий офіс, розташований в новому бізнес-центрі «Еліс» (вул. Протасів Яр, 2-Д).                  У середині жовтня 2011 р. компанія стратегічних комунікацій Publicity Creating переїхала в просторий офіс, розташований в новому бізнес-центрі «Еліс» (вул. Протасів Яр, 2-Д). У новому приміщенні в стилі open spaсe, зокрема, передбачена велика робоча зона, а також презентаційна зона для роботи з клієнтами, обладнана сучасною презентаційною технікою.

Причиною переїзду стало динамічне зростання активності Publicity Creating на українському ринку PR-послуг, що передбачає розширення штату співробітників і необхідність налагодити ще ефективнішу комунікацію з клієнтами компанії.
Бізнес-центр «Еліс» розташований в тихому районі Києва, недалеко від центру міста. Серед інших переваг будівлі, в якій Publicity Creating продовжить свою активну діяльність, варто назвати розташування на зручній транспортній розв'язці, сучасний дизайн офісів і надійну систему охорони.
Як зазначив генеральний директор Publicity Creating Валерій Курейко: «Переїзд в новий офіс – це не просто зміна приміщення, але насамперед – новий етап розвитку компанії і якісне поліпшення умов роботи наших співробітників. Тут буде зручніше і комфортніше, в тому числі і у випадку проведення переговорів з клієнтами і партнерами».
20.04.2017
Чи варто проводити моніторинг Інтернет та ЗМІ постійно? І що робити з даними, які отримані?
16.03.2017
Новое применение привычных инструментов - отличная маркетинговая стратегия. Пример - шуруповерт IXO BOSCH. 
17.11.2016
Руководство требует писать о продуктах и преимущества, а пользователи хотят шуток и котиков.  Как найти "золотую середину"?