Адреса:
Україна, Київ

E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Новини / події / Благодійна акція для медичних закладів Києва
25 Травня 2003

За завданням київського заводу U.P.P., виробника жіночих гігієнічних прокладок ТМ "Angels", центр PR консалтингу Publicity Creating організував та провів благодійну акцію для медичних закладів Києва.За завданням київського заводу U.P.P., виробника жіночих гігієнічних прокладок ТМ "Angels", центр PR консалтингу Publicity Creating організував та провів благодійну акцію для медичних закладів Києва.Метою цього проекту стало надання пацієнткам пологових будинків і лікарень можливості скористатися стерильними засобами особистої гігієни, а також їхнє ознайомлення з новою вітчизняною продукцією.


Співробітники Publicity Creating відвідали більш ніж 60 медичних закладів Києва: пологові будинки, лікарні, жіночі консультації, поліклініки, де безкоштовно роздавали упаковки з жіночими гігієнічними прокладками. На місцях проводилися міні-семінари для медичних працівників, на яких споживачі одержували інформацію про особливості продукції, виробничі процеси, завод U.P.P., а також рекомендації із застосування продукції.


У ході акції, що проходила в рамках Національного проекту "Захист материнства й дитинства", більш 1800 пацієнток одержали від виробника упаковки з новою продукцією стерильні прокладки "Angels". У семінарах узяли участь більш 1200 медичних працівників лікарів-гінекологів, акушерів, медсестер. Усього було розповсюджено 3200 упаковок "Angels" на суму 10 000 грн.
 

15.12.2022
Новий продукт - Етична PR експертиза
5.09.2022
Прийнято програму по роботі з клієнтами на 2022-2023 р.р.
5.04.2022
Чому одному бренду може бути вигідно просувати усю товарну категорію
Обговорення