Адреса:
Україна, Київ

E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Кейси / Біопрепарати - майбутнє сільського господарства
 

Проект:  Організація прес-туру на завод з виробництва біопрепаратів СХП "Нива" (Євпаторія, АР Крим), участь у розробці та проведенні виїзного семінару для фахівців агро-ринку, консалтинг, інформаційна підтримка заходу.

Клієнт: група компаній "Біона", провідний виробник біопрепаратів для сільского господарства в Україні, 2010 р.

Цілі та задачі: Розробити програму виїзного семінару для фахівців аграрного ринку на підприємство СХП "Нива". Паралельно організувати прес-тур журналістів спеціалізованих та ділових ЗМІ.

Рішення та результати:Було розроблено комплексну програму заходу, що вдало поєднувала у собі інформаційну, ділову та розважальну частини.

Основними складовими програми стали:

  • екскурсія підприємством (лабораторія, виробництво і т.д.)
  • прес-конференція керівництва заводу для ЗМІ, 
  • семінар для фахівців (за участі провідних науковців по темі, а також аграріїв-практиків)
  • спілкування під час фуршету та банкету,
  • ескурсійна програма визначними історичними місцями Євпаторії. 

 

Фахівці Publicity Creating надали необхідні консультації клієнту та супроводження заходу - з виїздом у регіон. Агенція взяла на себе не тільки розробку програми (де були зокрема передбачені маршрути екскурсії, таймінг, оформлення залів, склад прес-пакету, та інше), а й запрошення журналістів на прес-тур.

Менеджери Publicity Creating підготували спікерів, супроводжували журналістів у дорозі, підготували необхідну інформацію для ЗМІ, забезпечили ведення прес-конференції, фотозвіт та інше.

Результати:

Захід активно сприяв формуванню позитивної репутації компанії "Біона", став місцем встановлення нових контактів із потенційними партнерами. У прес-турі взяли участь 15 представників ЗМІ - спеціалізованих та ділових, загальнонаціональних та регіональних. За підсумками заходу вийшла низка публікацій у ЗМІ, що сприяло розповсюдженню інформації про передові біотехнології, продуацію ТМ BIONA та переваги співпраці із виробником.

 

28.07.2023
Як створити прес-службу підприєства в оптимальний спосіб. 
18.04.2023
Новий актуальний семінар-тренінг від Publicity Creating
15.12.2022
Новий продукт - Етична PR експертиза
Обговорення