Телефон:
+38 (044) 242 47 59;
+38 (050) 381 75 55;
+38 (068) 416 28 48;

Адреса:
Україна, Київ, вул. М.Грінченка, 4
 
E-mail:
777publicity@gmail.com
 
Кейси / Біопрепарати - майбутнє сільського господарства
 

Проект:  Організація прес-туру на завод з виробництва біопрепаратів СХП "Нива" (Євпаторія, АР Крим), участь у розробці та проведенні виїзного семінару для фахівців агро-ринку, консалтинг, інформаційна підтримка заходу.

Клієнт: група компаній "Біона", провідний виробник біопрепаратів для сільского господарства в Україні, 2010 р.

Цілі та задачі: Розробити програму виїзного семінару для фахівців аграрного ринку на підприємство СХП "Нива". Паралельно організувати прес-тур журналістів спеціалізованих та ділових ЗМІ.

Рішення та результати:Було розроблено комплексну програму заходу, що вдало поєднувала у собі інформаційну, ділову та розважальну частини.

Основними складовими програми стали:

  • екскурсія підприємством (лабораторія, виробництво і т.д.)
  • прес-конференція керівництва заводу для ЗМІ, 
  • семінар для фахівців (за участі провідних науковців по темі, а також аграріїв-практиків)
  • спілкування під час фуршету та банкету,
  • ескурсійна програма визначними історичними місцями Євпаторії. 

 

Фахівці Publicity Creating надали необхідні консультації клієнту та супроводження заходу - з виїздом у регіон. Агенція взяла на себе не тільки розробку програми (де були зокрема передбачені маршрути екскурсії, таймінг, оформлення залів, склад прес-пакету, та інше), а й запрошення журналістів на прес-тур.

Менеджери Publicity Creating підготували спікерів, супроводжували журналістів у дорозі, підготували необхідну інформацію для ЗМІ, забезпечили ведення прес-конференції, фотозвіт та інше.

Результати:

Захід активно сприяв формуванню позитивної репутації компанії "Біона", став місцем встановлення нових контактів із потенційними партнерами. У прес-турі взяли участь 15 представників ЗМІ - спеціалізованих та ділових, загальнонаціональних та регіональних. За підсумками заходу вийшла низка публікацій у ЗМІ, що сприяло розповсюдженню інформації про передові біотехнології, продуацію ТМ BIONA та переваги співпраці із виробником.

 

1.10.2021
  Експерти обговорили ситуацію на українському ринку PR
18.02.2021
We talked to Valeriy Kureyko of Publicity Creating about Strategic Communication and PR. This is what he said about it.